Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

Doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Acana Dog Lamb&Okanagan Apple Singles 2kg

  • Acana Dog Lamb&Okanagan Apple Singles 2kg

Přírodní, vynikající krmivo s jehněčím masem a jablky pro přirozené stravování Vašeho dospělého psího kamaráda bez potíži s trávením.

EAN: 0064992540203

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii adult, dospělí psi

Přehledné parametry

Zvíře pes
Hmotnost produktu 2kg

Detailní popis

Acana Dog Lamb&Okanagan Apple Singles je přírodní, vynikající krmivo s jehněčím masem a jablky pro přirozené stravování Vašeho dospělého psího kamaráda. Díky vysokému podílu novozélandského jehněčího masa je toto krmivo vhodné pro citlivé psy všech plemen, velikostí a stáří. Jehněčí je dodáváno syrové včetně masa, jater, drštěk a chrupavek, které napomáhají k silnějším a zdravějším kostem. Acana poskytuje živiny v celé přirozené potravinové formě, čímž se značně snižuje potřeba po umělých surovinách. Výtažek z mrazem sušených jehněčích jater zvyšuje přirozenou chuť krmiva, což je ideální pro mlsné jedlíky.

Krmivo obsahuje kvalitní jablka red delicious, celé dýně a místní byliny, včetně čekanky a kořene zázvoru. Tyto suroviny jsou dodávány čerstvé z polí úrodného údolí Fraser a jsou bohatým zdrojem rozpustné vlákniny, která podporuje zdravé trávení a pevnou stolici.

Složení: jehněčí moučka, vykostěné jehněčí*, zelená čočka, červená čočka, jehněčí játra* jablka*, jehněčí tuk, zelený hrách, žlutý hrách, řepkový olej, řasy, cizrna, dýně*, mrkev*, jehněčídršťky*, jehněčí ledviny*, mrazem sušená jehněčí játra*, chaluha*, kořen čekanky obecné,kořen zázvoru, lístky máty peprné, meduňka lékařská, směs tokoferolů (konzervačníprostředek), mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací