Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

Doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Almo Cat Nature Classic kapsa kuřecí fillet 55g

  • Almo Cat Nature Classic kapsa kuřecí fillet 55g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky, vyrobené z vysoce kvalitních, pečlivě vybíraných surovin. Řada krmiv Almo Cat Nature je vyrobená bez umělých přísad, konzervačních látek nebo chuťových stimulátorů.

EAN: 8001154124378

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii kapsičky

Přehledné parametry

Druh krmiva kapsička
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 55g

Detailní popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky, vyrobené z vysoce kvalitních, pečlivě vybíraných surovin. Řada krmiv Almo Cat Nature je vyrobená  bez umělých přísad, konzervačních látek nebo chuťových stimulátorů. Čerstvé maso povařené ve vlastní šťávě je lahodné, lehce stravitelné a díky své receptuře dodá Vaší kočce dostatek živin i tekutin pro zdravou a dobrou kondici.

Složení: kuře min. 50%, kuřecí vývar, rýže 3%

Almo Nature zastává názor, že žádná strava není opravdu kompletní, pokud není zajištěno střídání všech nutričních zdrojů. Každá kočka by měla dostak 60% vlhké stravy a 40% suché stravy, za střídání všech druhů bílého a červeného masa a ryb, aby byl zaručen poměr všech potřebných nutričních látek. Z tohoto důvodu by se kapsička Almo Nature měla střídat s suchou stravou.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací