Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

Doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Almo Cat Nature Dry Holistic Cat Krůta 2kg

  • Almo Cat Nature Dry Holistic Cat Krůta 2kg

Vysoce kvalitní holistické krmivo pro dospělé kočky vyvinuté tak, aby bylo lehce stravitelné i pro kočky s trávícími problémy či nechutenstvím. Bez úmělých barviv a konzervačních látek.

EAN: 8001154121360

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii granule

Přehledné parametry

Věk adult
Hmotnost produktu 2kg

Detailní popis

Kompletní holistické krmení pro dospělé kočky.
Složení:
Integrální rýže, moučka z krůtího masa, čerstvé kuřecí maso, krůtí olej, integrální lněná semínka, matoliny z hroznů, vojtěška, výtažek z hroznových semínek, výtažek ze zeleného čaje Antioxidanty:Alfa-tokoferoly mix. Vitamíny: Vitamín A 18000 UI/kg, Vitamín D3 1500 UI/kg, Vitamín E 125 UI, Vitamín C 48 mg/kg. Energie: 4220 Kcal/kg Vápník 2,3% fosfor 1,13% Taurin 0,25 % Omega3 0,38% Omega6 3,9% Hořčík 0,12% Vlhkost:8% Proteiny:32% Tuk:20% Popel:8% Vláknina:1,4% Taurin 0,25%

Granule Holistic Croquettes patří do kategorie Taste, protože obsahují vybrané vedlejší produkty. Jednotlivé receptury se vyrábějí z masa a vedlejších produktů živočišného původu a obsahují vysoký podíl čerstvého masa, což je vždy na obalu jasně uvedeno. Produkt je konzervován přírodními antioxidanty, takže není nutné používat umělé přísady. Tato řada je hypoalergenní. Kvalita použitých surovin je tak vysoká, že riziko nesnášenlivosti krmiva lze vyloučit, nebo alespoň omezit na minimum. Konkrétně je tu jako jediná obilovina použita hnědá rýže (jedná se o hypoalergenní obilovinu, kterou většina koček dobře snáší). Další zárukou snášenlivosti je skutečnost, že produkt neobsahuje žádná chemická aditiva. Krmivo Holistic Cat zahrnuje 7 receptur pro dospělé kočky. Všechny receptury jsou obohaceny o přírodní látky s prokázanými příznivými účinky:• vojtěška, bohatá na vitaminy a minerální soli• výtažek z hroznových semínek a zeleného čaje, obsahující silné antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí• zeleninové slupky z různých druhů zelenin bohatých na antioxidanty, jsou zdrojem rostlinné vlákniny• kyselina listová (vitamin skupiny B), která preventivně působí proti některým vrozeným chorobám • taurin - nezbytná složka potravy koček, které ho nejsou schopny samy syntetizovat• droždí, bohaté na vitaminy skupiny B 
Tipy na krmení:
 V rámci kombinované stravy doporučované společnosti Almo Nature (60 % mokrého a 40 % suchého krmiva) nabízejí granule Holistic Croquettes mnoho receptur pro dospělé kočky, z nichž si můžete vybrat, která nejlépe vyhovuje chutím vaší kočky: klasické bílé maso (kuřecí a krůtí), alternativní maso (kachní, jehněčí a zvěřina) a ryby (bílé ryby a losos). Tyto produkty byste měli střídat s mokrými krmivy, která nejlépe vyhovují potřebám a chutím vaší kočky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací