Curtivet roztok pro péči o tlapky psů 125ml | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Curtivet roztok pro péči o tlapky psů 125ml

Roztok pro péči o tlapky psů s ochrannými a pečujícími vlastnostmi.

EAN: 8436020788185

Dostupnost na dotaz

cena:

284 Kč

Detailní popis

Roztok pro péči o tlapky psů s ochrannými a pečujícími vlastnostmi. Je speciálně navržen pro velmi aktivní psy vystavené namáhavé zátěži nebo chůzi v náročném terénu nebo po abrazivních površích, jako například asfaltu a sněhu. Doporučuje se jej také používat u psů s citlivými nebo poškozenými tlapkami.

Tento přípravek má unikátní nové složení. Obsahuje močovinu a MSM, dvě klíčová keratolytická činidla pro ochranu kůže. Přípravek ve formě spreje se snadno aplikuje, nebarví a rychle zasychá.

Složení:
Glycerin 40 %, Močovina 5 %, Metylsulfonylmetan 3 %, Centella asiatica extrakt 3 %, Aloe barbadensis ( aloe vera ) extrakt 0, 3%, Thymus vulgaris ( tymián ) extrakt 0,3 %, konzervanty a přidatné látky.

Návod k použití:
Aplikujte na tlapky ze vzdálenosti několika centimetrů. Preventivně aplikujte každý druhý den po dobu tří týdnů před nejnáročnějším obdobím. Během aktivní sezóny používejte každý třetí den. Na postižené tlapky aplikujte jednou za den po dobu dvou týdnů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací