Doprava:

Nechceme, aby pupíky vašich mazlíčků trpěly hladem a tak se jim snažíme dodat veškeré objednávky co nejdříve a pro vás co nejpohodlněji. Proto vám nabízíme široké možnosti jak vám rychle dodat oblíbené kapsičky, granule a jiné pamlsky.

Platby:

U nás můžete platit kartou, dobírkou i převodem. V případě převodu na účet se však zásilka odesílá, jakmile je částka kompletně připsána na náš účet: 2201373291 / 2010.  Platbu převodem prosím provádějte vždy až na základě obdržené zálohové faktury/dokladu s přiřazeným variabilním symbolem.

Přepravní společnost Geis

Kdy se může váš mazlíček těšit na dobroty a dárky? Nejčastěji již následující pracovní den, pokud to však stihne včas a vytvoří objednávku do 14:00. Pokud by to náhodou nestihl nebo si objednal krmení ve státní svátek či o víkendu, nebude ani tak čekat dlouho a odešleme mu jeho objednávku ihned následující pracovní den.

A jak se dozví přesný termín? My vám ho pošleme na váš email a vy to povíte vašemu mazlíčkovi :). Pak jen stačí být na uvedené adrese mezi 8:00 a 18:00 a počkat na telefonát od přepravce s informací kdy zásilku doručí.  V rámci plánování trasy přepravce však není bohužel možné ovlivnit/objednat přesný čas doučení.

Dopravné za 1 balík (do 19 kg) při platbě předem 79 Kč
Dopravné za 1 balík (20 - 29 kg) při platbě předem  89 Kč
Dopravné za 1 balík (30-47kg) při platbě předem 98 Kč
Platba na dobírku je ve všech případech 25Kč

Pokud hmotnost objednaného zboží přesáhne 47kg, je nutné ji rozdělit do 2 balíku a doprava se dvojnásobí, doběrečné zůstává pouze 1x. ( příklad: 98+98+25=221Kč )

V případě nákupu nad 2 500,- Kč s DPH máte nárok na 1x dopravu zdarma.

Osobní odběr

Pro pánečky co svoje objednávky rádi spojí s vycházkou, máme na výběr širokou nabídku odběrných míst. Vyzvednutí na partnerských odběrných místech je však zpoplatněno dle jejich platných cen následovně:

Cena za doručení na odběrné místo Uloženka (do 20kg) 59 Kč
Cena za doručení na odběrné místo DPD (do 20kg) 59 Kč
Cena za doručení na odběrná místa s hmotností 20-50kg 79 Kč
Cena dobírky pro všechny výše popsané případy 25 Kč

A pokud byla vaše objednávka přijata do 14:00, odešleme ji na vámi zvolené odběrné místo a procházku s vyzvednutím si můžete naplánovat na následující pracovní den.

Za každých 2500,- Kč máte u nás 1x dopravné Zdarma. V případě, že bude zásilka pro vašeho miláčka přes váhový limit, musí být zásilka rozdělena do 2 a více balíků (vždy do váhového limitu) za který se účtuje dopravné zvlášť.

Proto se může stát, že u takovýchto nadměrných zásilek, které splňují podmínku pro získání jednoho dopravného zdarma, bude i tak účtované dopravné. Jeho cena však bude vždy o získaný bonus dopravy ponížena.

Příklad: Bohoušek si objedná 4x 15kg granulí Calibra, protože jeho objednávka bude za 4000,-, dostane od nás 1x dopravné zdarma.

Celková hmotnost objednávky je však 60kg (tedy přes limit 47kg) a musí být rozdělena do dvou 30kg balíčků s cenou přepravy 98,- za každý balík. To pro Bohouška znamená, že by dohromady zaplatil 196kč, ale díky získanému bonusu „1x doprava zdarma“ zaplatí pouze 98kč.

Způsoby platby

Platba online - převodem

Pokud váš mazlíček na svoji objednávku nespěchá, můžete zaplatit jeho objednávku také převodem na bankovní účet a objednávka bude odeslána ihned po doručení platby na náš bankovní účet vedený u FIO Banka a.s. - 2201373291/2010 Výhodou je, že ušetříte za doběrečné 25Kč které můžete investovat do svého mazlíčka a potěšit ho dobrým pamlskem.

Platba online – Platební kartou ( Omlouváme se, z důvodu EET tuto metodu teprve připravujeme)

Zabezpečená platební brána, díky které můžete zboží zaplatit okamžitě a pohodlně, okamžitě jej odešleme a opět ušetříte za platbu doběrečného 25kč. Za těch 25kč můžete raději koupit pro svého zvířecího miláčka kapsičku, piškoty či jiné pamlsky a pochoutky.

Akceptujeme tyto platební karty:

         

Platba v hotovosti 

Hotově a na dobírku, můžete platit při osobním odběru nebo při zaslání přepravní společností. Poplatek za doběrečné je však 25kč.

Platba bankovním převodem

Pokud na objednávku nespěcháte, můžete si vždy vybrat platbu převodem a opět ušetříte doběrečné 25kč.

Zboží však odešleme až po připsání platby na náš účet.  Pro bezproblémové spárování vaší platby a objednávky prosím vyčkejte až na potvrzení vaší objednávky, kde budou uvedeny veškeré potřebné platební údaje. Chybně zadaný variabilní symbolu, může proces vyřízení objednávky zpomalit.