Doprava:

Nechceme, aby pupíky vašich mazlíčků trpěly hladem a tak se jim snažíme dodat veškeré objednávky co nejdříve a pro vás co nejpohodlněji. Proto vám nabízíme široké možnosti jak vám rychle dodat oblíbené kapsičky, granule a jiné pamlsky.

Platby:

U nás můžete platit kartou, dobírkou i převodem. V případě převodu na účet se však zásilka odesílá, jakmile je částka kompletně připsána na náš účet: 2201373291 / 2010.  Platbu převodem prosím provádějte vždy až na základě obdržené zálohové faktury/dokladu s přiřazeným variabilním symbolem.

Přepravní společnost DPD

Kdy se může váš mazlíček těšit na dobroty a dárky? Nejčastěji již následující pracovní den, pokud to však stihne včas a vytvoří objednávku do 14:00. Pokud by to náhodou nestihl nebo si objednal krmení ve státní svátek či o víkendu, nebude ani tak čekat dlouho a odešleme mu jeho objednávku ihned následující pracovní den.

A jak se dozví přesný termín? My vám ho pošleme na váš email a vy to povíte vašemu mazlíčkovi :). Pak jen stačí být na uvedené adrese mezi 8:00 a 18:00 a počkat na telefonát od přepravce s informací kdy zásilku doručí.  V rámci plánování trasy přepravce však není bohužel možné ovlivnit/objednat přesný čas doučení.

Dopravné za 1 balík (0-30kg) při platbě předem 99 Kč
Platba na dobírku je ve všech případech za příplatek 25Kč

Pokud hmotnost objednaného zboží přesáhne 30kg, je nutné ji rozdělit do 2 balíku či více zásilek a doprava se násobí, doběrečné zůstává pouze 1x. ( příklad: 99+99+25=221Kč )

V případě nákupu nad 2 500,- Kč s DPH máte nárok na 1x dopravu zdarma, odečte se tedy cena jednoho balíku. 

Česká pošta - Balík do ruky, Balík na poštu, Balíkovna

S Českou poštou jsme připravili hned tři možnosti doručení Balík do ruky pro největší pohodlí a pro pánečky co svoje objednávky rádi spojí s vycházkou, máme na výběr Balík na poštu a Balíkovnu, kde si můžete vždy vybrat poštu dle vlastních preferencí.

Cena za Balík do ruky (do 20kg) 110 Kč
Cena za Balík do ruky s hmotností 20-50kg 135 Kč
Cena za Balík na poštu (váhový limit do 30kg) 95 Kč
Cena za balík do Balíkovny (váhový limit do 15kg) 67 Kč
Platba na dobírku je ve všech případech za příplatek 25 Kč

A pokud byla vaše objednávka přijata do 14:00, odešleme ji a vy již můžete čekat SMS od pošty s termínem dodání nebo možností vyzvednutí. 

Za každých 2500,- Kč máte u nás 1x dopravné Zdarma. V případě, že bude zásilka pro vašeho miláčka přes váhový limit, musí být zásilka rozdělena do 2 a více balíků (vždy do váhového limitu) za který se účtuje dopravné zvlášť, rozdělení není možné u přeprav Balík na poštu a Balíkovna.

Proto se může stát, že u takovýchto nadměrných zásilek, které splňují podmínku pro získání jednoho dopravného zdarma, bude i tak účtované dopravné. Jeho cena však bude vždy o získaný bonus dopravy ponížena.

Příklad: Bohoušek si objedná 4x 15kg granulí Calibra, protože jeho objednávka bude za 4000,-, dostane od nás 1x dopravné zdarma.

Celková hmotnost objednávky je však 60kg (tedy přes limit 47kg) a musí být rozdělena do dvou 30kg balíčků s cenou přepravy 99,- za každý balík. To pro Bohouška znamená, že by dohromady zaplatil 198kč, ale díky získanému bonusu „1x doprava zdarma“ zaplatí pouze 99kč.

Osobní odběr - Papírnictví u Dřeveného čápa

Připravili jsme pro vás možnost osobného odběru v centru Brna na ulici Veveří s dobrou dostupností pěšky, autem a MHD - tramvaje 3,11,12. Jedná se pouze o výdejní místo již předem zaplacených objednávek kartou či převodem, dokoupit či objednat jiné zboží z našeho sortimentu na tomto místě není možné. V Papírnictví u Dřeveného čápa bude vaše objednávka dostupná nejpozději do druhého pracovního dne od objednání. O expedici budete informovaní emailem. 

Osobní odběr je zdarma a jemožné si objednat zboží do celkové hmotnosti 50 kg.

Adresa: Veveří 32, 602 00 Brno-střed - https://mapy.cz 

Otevírací doba: pondělí - pátek:  8:00 – 17:00; sobota a neděle Zavřeno 

Telefon: 725 123 150

Způsoby platby

Platba online - převodem

Pokud váš mazlíček na svoji objednávku nespěchá, můžete zaplatit jeho objednávku také převodem na bankovní účet a objednávka bude odeslána ihned po doručení platby na náš bankovní účet vedený u FIO Banka a.s. - 2201373291/2010 Výhodou je, že ušetříte za doběrečné 25Kč které můžete investovat do svého mazlíčka a potěšit ho dobrým pamlskem.

Platba online – Platební kartou 

Zabezpečená platební brána Barion, díky které můžete zboží zaplatit okamžitě a pohodlně, okamžitě jej odešleme a opět ušetříte za platbu doběrečného 25kč. Za těch 25kč můžete raději koupit pro svého zvířecího miláčka kapsičku, piškoty či jiné pamlsky a pochoutky.

Akceptujeme tyto platební karty:

Platba v hotovosti 

Hotově a na dobírku, můžete platit při osobním odběru nebo při zaslání přepravní společností. Poplatek za doběrečné je však 25kč.

Platba bankovním převodem

Pokud na objednávku nespěcháte, můžete si vždy vybrat platbu převodem a opět ušetříte doběrečné 25kč.

Zboží však odešleme až po připsání platby na náš účet.  Pro bezproblémové spárování vaší platby a objednávky prosím vyčkejte až na potvrzení vaší objednávky, kde budou uvedeny veškeré potřebné platební údaje. Chybně zadaný variabilní symbolu, může proces vyřízení objednávky zpomalit.