Doprava:

Nechceme, aby pupíky vašich mazlíčků trpěly hladem a tak se jim snažíme dodat veškeré objednávky co nejdříve a pro vás co nejpohodlněji. Proto vám nabízíme široké možnosti jak vám rychle dodat oblíbené kapsičky, granule a jiné pamlsky.

Platby:

U nás můžete platit kartou, dobírkou i převodem. V případě převodu na účet se však zásilka odesílá, jakmile je částka kompletně připsána na náš účet: 2201373291 / 2010.  Platbu převodem prosím provádějte vždy až na základě obdržené zálohové faktury/dokladu s přiřazeným variabilním symbolem.

Přepravní společnost Geis

Kdy se může váš mazlíček těšit na dobroty a dárky? Nejčastěji již následující pracovní den, pokud to však stihne včas a vytvoří objednávku do 14:00. Pokud by to náhodou nestihl nebo si objednal krmení ve státní svátek či o víkendu, nebude ani tak čekat dlouho a odešleme mu jeho objednávku ihned následující pracovní den.

A jak se dozví přesný termín? My vám ho pošleme na váš email a vy to povíte vašemu mazlíčkovi :). Pak jen stačí být na uvedené adrese mezi 8:00 a 18:00 a počkat na telefonát od přepravce s informací kdy zásilku doručí.  V rámci plánování trasy přepravce však není bohužel možné ovlivnit/objednat přesný čas doučení.

Dopravné za 1 balík (do 19 kg) při platbě předem 79 Kč
Dopravné za 1 balík (20 - 29 kg) při platbě předem  89 Kč
Dopravné za 1 balík (30-47kg) při platbě předem 98 Kč
Platba na dobírku je ve všech případech 25Kč

Pokud hmotnost objednaného zboží přesáhne 47kg, je nutné ji rozdělit do 2 balíku a doprava se dvojnásobí, doběrečné zůstává pouze 1x. ( příklad: 98+98+25=221Kč )

V případě nákupu nad 2 500,- Kč s DPH máte nárok na 1x dopravu zdarma.

Brněnský kurýr – expresní doručení v Brně a okolí

Pokud vašemu zvířátku došly náhle zásoby a bydlíte v  Brně a okolí, tak pro vás máme skvělou a rychlou dopravu „Brněnský kurýr“, která vaší objednávku přijatou od večera do rána 8:00 doručí expresně ještě tentýž den. Stejně jako v ostatních případech jsou objednávky vytvořené o víkendu či státním svátku vyřízené okamžitě následující pracovní den. Takže pokud třeba váš pejsek zblajzne poslední granule k nedělnímu objedu a objedná si nové, dostane novou zásobu již v pondělí. 

Následně čekejte příchozí hovor, termín dodání si s vámi vždy potvrdí přímo kurýr telefonicky předem.

Dopravné do 50 kg 79 Kč
Dopravné nad 50 kg 150 Kč
Dopravné nad 200 kg dle dohody
Cena dobírky pro všechny výše popsané případy  25 Kč

Osobní odběr

Pro pánečky co svoje objednávky rádi spojí s vycházkou, máme na výběr širokou nabídku odběrných míst. Vyzvednutí na partnerských odběrných místech je však zpoplatněno dle jejich platných cen následovně:

Cena za doručení na odběrné místo Uloženka (do 20kg) 49 Kč
Cena za doručení na odběrné místo DPD (do 20kg) 59 Kč
Cena za doručení na odběrná místa s hmotností 20-50kg 79 Kč
Cena dobírky pro všechny výše popsané případy 25 Kč

A pokud byla vaše objednávka přijata do 14:00, odešleme ji na vámi zvolené odběrné místo a procházku s vyzvednutím si můžete naplánovat na následující pracovní den.

Za každých 2500,- Kč máte u nás 1x dopravné Zdarma. V případě, že bude zásilka pro vašeho miláčka přes váhový limit, musí být zásilka rozdělena do 2 a více balíků (vždy do váhového limitu) za který se účtuje dopravné zvlášť.

Proto se může stát, že u takovýchto nadměrných zásilek, které splňují podmínku pro získání jednoho dopravného zdarma, bude i tak účtované dopravné. Jeho cena však bude vždy o získaný bonus dopravy ponížena.

Příklad: Bohoušek si objedná 4x 15kg granulí Calibra, protože jeho objednávka bude za 4000,-, dostane od nás 1x dopravné zdarma.

Celková hmotnost objednávky je však 60kg (tedy přes limit 47kg) a musí být rozdělena do dvou 30kg balíčků s cenou přepravy 98,- za každý balík. To pro Bohouška znamená, že by dohromady zaplatil 196kč, ale díky získanému bonusu „1x doprava zdarma“ zaplatí pouze 98kč.

Způsoby platby

Platba online - převodem

Pokud váš mazlíček na svoji objednávku nespěchá, můžete zaplatit jeho objednávku také převodem na bankovní účet a objednávka bude odeslána ihned po doručení platby na náš bankovní účet vedený u FIO Banka a.s. - 2201373291/2010 Výhodou je, že ušetříte za doběrečné 25Kč které můžete investovat do svého mazlíčka a potěšit ho dobrým pamlskem.

Platba online – Platební kartou ( Omlouváme se, z důvodu EET tuto metodu teprve připravujeme)

Zabezpečená platební brána, díky které můžete zboží zaplatit okamžitě a pohodlně, okamžitě jej odešleme a opět ušetříte za platbu doběrečného 25kč. Za těch 25kč můžete raději koupit pro svého zvířecího miláčka kapsičku, piškoty či jiné pamlsky a pochoutky.

Akceptujeme tyto platební karty:

         

Platba v hotovosti 

Hotově a na dobírku, můžete platit při osobním odběru nebo při zaslání přepravní společností. Poplatek za doběrečné je však 25kč.

Platba bankovním převodem

Pokud na objednávku nespěcháte, můžete si vždy vybrat platbu převodem a opět ušetříte doběrečné 25kč.

Zboží však odešleme až po připsání platby na náš účet.  Pro bezproblémové spárování vaší platby a objednávky prosím vyčkejte až na potvrzení vaší objednávky, kde budou uvedeny veškeré potřebné platební údaje. Chybně zadaný variabilní symbolu, může proces vyřízení objednávky zpomalit.