FURminator Home hair sweeper 1ks New | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

FURminator Home hair sweeper 1ks New

Váleček na odstraňování zvířecích chlupů z různých povrchů v domácnosti.

EAN: 4048422141648

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii jiné doplňky

Detailní popis

FURminator® sběrač chlupů odstraňuje zvířecí chlupy z různých povrchů v domácnosti. Používejte podle potřeby (možné i denně).

  • Váleček zvedá a sbírá chlupy
  • Zásobník na srst chlupy zachycuje
  • Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou pro maximální preciznost
  • Po otočení postranních úchytů se srst zachytí v zásobníku
NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a často kladené otázky. Používejte FURminator® sběrače chlupů dle pokynů. V rámci péče o srst nabízí značka FURminator® nejen řadu pomůcek, které pomáhají omezovat línání, ale i pomůcky, které vás zbaví uvolněných chlupů u vás doma.

KROK 1

Před použitím nastavte teleskopickou rukojeť na požadovanou délku. Pak stačí válečkem opakovaně přejíždět po čištěném povrchu, na kterém ulpěly chlupy. Nástroj je začne sbírat. Můžete ho použít na nábytek, ložní prádlo, koberce, sedačky v autech a další povrchy. Po otočení postranních úchytů zůstanou chlupy v zásobníku.

KROK 2

Když je zásobník plný chlupů, stisknutím tlačítka ho otevřete. Chlupy stačí ze zásobníku vysypat, opět jej zavřít a můžete se sběrem chlupů pokračovat, dokud není povrch čistý a bez chlupů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací