FURminator hrablo Dematting Tool pro psy a kočky 1ks | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

FURminator hrablo Dematting Tool pro psy a kočky 1ks

Velice účinné a praktické hrablo určené pro psy a kočky.

EAN: 4048422141617

není skladem

cena:

411 Kč

Detailní popis

FURminator® nastavitelné hrablo na zacuchanou srst bezpečně a snadno odstraní zacuchanou srst. Používejte dle potřeby na suchou srst (možno i denně).

  • Tlačítko FURextender upravuje délku zubů hrany tak, aby se dalo hrablo použít pro všechny typy a délky srsti
  • Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou pro maximální preciznost
  • Zuby z nerezové oceli odolné proti poškrábání
  • Posuvná zarážka zafixuje zuby v požadované poloze
NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a často kladené otázky. Používejte FURminator® nastavitelné hrablo na zacuchanou srst podle pokynů. Zacuchaná srst přináší vašemu mazlíčkovi značné nepohodlí a pokud srst průběžně nekontrolujete, je chomáče čím dál těžší odstranit. Pomocí nastavitelného hrabla na zacuchanou srst můžete zbavit vašeho mazlíčka zacuchané srsti jednou pro vždy a předejít tak tvorbě neodstranitelných zplstnatělých chomáčů.

KROK 1

Před tím než začnete s odstraňováním zacuchané srsti, nastavte čepele do pozice, která odpovídá délce srsti vašeho mazlíčka. Nastavení se provádí pomocí tlačítka FURextender, které zajistíte pomocí posuvného zámku.

KROK 2

Projíždějte zplstnatělé chomáče hrablem na zacuchanou srst po směru růstu srsti. Nejlepších výsledků dosáhnete rychlými pevnými tahy. Pokračujte, dokud se vám nepodaří chomáče odstranit. Menší chomáče se samy uvolní, nebo zmenší natolik, že je odstraníte snadno pomocí běžného kartáčování.

 

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací