FURminator hrablo Equine pro koně 1ks New | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

FURminator hrablo Equine pro koně 1ks New

Vyčesání hrablo pro koně.

EAN: 4048422144335

skladem (8ks), zítra odešleme

cena:

912 Kč

Detailní popis

FURminator® hrablo k vyčesávání podsady pro koně odstraňuje zimní srst a až 99 % uvolněných chlupů. Používejte na suchou srst jednou či dvakrát týdně po dobu 10 až 20 minut.

  • Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst.
  • Ochranné okraje kloužou hladce po kůži a brání tomu, aby se vyčesávací hrana zabodávala do kůže.
  • Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším.
  • Tlačítko FURejector® srst snadno uvolňuje. Vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím
  • Ochranná hrana chrání zuby, když se hrablo nepoužívá.
NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a často kladené otázky. Používejte FURminator® vyčesávací hrablo dle pokynů. Vyčesávání podsady není to samé jako česání či kartáčování - vyčesávání odstraňuje volné odumřelé chlupy z podsady, aniž by docházelo k poranění či poškození pesíku.*

KROK 1

Vyčesávání podsady můžete provádět kdykoli, srst však musí být naprosto suchá. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme provádět vyčesávání podsady po umytí nebo vysušení srsti. Rozsáhlá řada produktů značky FURminator® byla navržena tak, aby podpořila zdravou kůži a srst vašeho koně a vy abyste se při pravidelném používání nemuseli vypořádávat s uvolněnými chlupy, které si domů přinesete.

KROK 2

Před použitím vyčesávacího hrabla proveďte kompletní kontrolu zdravotního stavu zvířete. Zaměřte se na výskyt ran, pohmožděnin a nepravidelností na kůži, které mohou být schované pod srstí. Má-li vaše zvíře některý z těchto problémů, s péčí o srst vyčkejte a nejdříve vyhledejte veterinárního lékaře. Před použitím hrabla odstraňte zplstnatělou a zacuchanou srst pomocí FURminator® hrabla pro odstranění zacuchané srsti nebo hřebene typu hrábě. 

KROK 3

Vyčesávací hrablo používejte podobně jako kartáč. Jemně přejíždějte po srsti zvířete po směru růstu chlupů tak, aby byly nerezové zuby hrabla kolmo k srsti. Začněte na hlavě zvířete a postupujte přes záda. S velkou opatrností ošetřete srst zvířete v oblasti břicha, nohou, v blízkosti pohlavních orgánů a řitního otvoru. Neopakujte nadměrně pohyby nástrojem v jediné oblasti. Místo toho postupujte dlouhými, plynulými a jemnými tahy směrem od kůže zvířete. Hrany nástroje, mezi které jsou zuby usazené, jsou oblé, aby neškrábaly a pohyb po kůži byl plynulý. Hrubé a silné kartáčování může ale kůži i tak podráždit. Proto při kartáčování nevyvíjejte přílišný tlak. Pokud si všimnete zarudnutí či podráždění, hrablo dále nepoužívejte.

KROK 4

Při vyčesávání sbírá nástroj uvolněné chlupy z podsady. Ty ze zubů odstraníte stisknutím tlačítka FURejector®.

*Jsou-li dodrženy pokyny pro správné použití.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací