FURminator Personal hair sweeper 1ks New | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

FURminator Personal hair sweeper 1ks New

Váleček na odstraňování zvířecích chlupů z oděvů, nábytku a tkanin.

EAN: 4048422141570

skladem (19ks), v pondělí odešleme

cena:

366 Kč

Detailní popis

FURminator® sběrač chlupů pomáhá odstraňovat zvířecí chlupy z oblečení, nábytku a tkanin. Používejte podle potřeby (možné i denně).

  • Váleček zvedá a sbírá chlupy
  • Zásobník na srst chlupy zachycuje
  • Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou pro maximální preciznost
  • Po otočení postranních úchytů se srst zachytí v zásobníku
NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a často kladené otázky. Používejte FURminator® sběrače chlupů dle pokynů. V rámci péče o srst nabízí značka FURminator® nejen řadu pomůcek, které pomáhají omezovat línání, ale i pomůcky, které vás zbaví uvolněných chlupů u vás doma.

KROK 1

Stačí válečkem opakovaně přejíždět po čištěném povrchu, na kterém ulpěly chlupy a sběrač je začne sbírat. Lze ho použít na oblečení, nábytek i tkaniny jako např. ložní prádlo, koberce, sedačky v autě a další povrchy. Po otočení postranních úchytů zůstanou chlupy v zásobníku.

KROK 2

Když je zásobník plný chlupů, stisknutím tlačítka ho otevřete. Chlupy stačí ze zásobníku vysypat, opět jej zavřít a můžete se sběrem chlupů pokračovat, dokud není povrch čistý a bez chlupů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací