Iams Cat Adult Sterilized Chicken 1,5kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Iams Cat Adult Sterilized Chicken 1,5kg

Krmivo pro kastrované dospělé kočky a kočičí seniory s čerstvým kuřecím masem.

EAN: 8710255150536

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii granule

  • Kastrace
  • Nadváha

Přehledné parametry

Věk adult, senior
Vererinární dieta Kastrace, Nadváha
Příchuť Drůbeží, Rybí, Divočák / vepřové, Krůtí
Druh krmiva granule
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 1,5kg

Detailní popis

Krmivo IAMS for Vitality pro kastrované dospělé kočky a kočičí seniory je 100 % kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše nová a vylepšená receptura s čerstvým kuřecím masem je založena na kvalitních živočišných bílkovinách, které byly pečlivě vybrány, aby podporovaly sedm znaků zdravé vitality kočky. Aby byly kočky zdravé, aktivní a plné energie, obsahují naše lahodné receptury až 84 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin). Naše receptura pro kastrované kočky skvěle pomáhá regulovat hmotnost.

Naším závazkem je nabídnout kočkám specializované krmivo se skvělou chutí, které si váš domácí mazlíček bezvýhradně zamiluje a které bude podporovat všech sedm znaků zdravé vitality. Oproti našemu běžnému krmivu IAMS pro dospělé kočky s čerstvým kuřecím masem obsahuje tato receptura o 30 % méně tuku, takže lépe pomáhá udržet zdravou hmotnost. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin v krmivu IAMS budete moct obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Své receptury jsme vyvinuli tak, aby snižovaly pH v močové soustavě a udržely ji zdravou. Připravte se, že vaše kočka bude skákat a řádit. To díky prvotřídním bílkovinám a obsahu nezbytných minerálů, které pomáhají udržet zdravé svaly a kosti. Kombinace antioxidantů s vitamínem E posiluje imunitu, takže ji už při výpravách nic neohrozí. A až ji uslyšíte chroupat naše granule s vyváženým obsahem minerálů v každém soustu, můžete si být jisti, že bude mít silné a zdravé zuby. Při úklidu kočičí toalety oceníte zdravé trávení kočky díky optimální kombinaci vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Naše krmiva navíc obsahují základní živiny pro zdravé srdce, jako je taurin, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku.

Krmivo IAMS podporuje sedm znaků zdravé vitality, které na svém zvířeti budete s radostí pozorovat každý den.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 36 % (kuřecí 22 %, přirozený zdroj taurinu), kukuřice, kukuřičná krupice, čirok, čerstvé kuřecí (4.1 %), ječmen, sušená řepná dužina (2.5 %), vepřový tuk, kuřecí šťáva, sušené pivovarské kvasnice, fruktooligosacharidy (0.69 %), chlorid draselný, rybí tuk.

Nutriční složky: protein: 33 %, obsah tuku: 9.8 %, omega-6 mastné kyseliny: 2.1 %, omega-3 mastné kyseliny: 0.24 %, hrubý popel: 7 %, hrubá vláknina: 1.9 %, vápník: 1.3 %, fosfor: 1.1% , hořčík: 0.09 %, taurin: 1900mg/kg.

Krmné dávky:
Následující hodnoty jsou pouze orientační. Skutečné požadavky se mohou lišit. Dávky krmiva pro kočku upravte tak, abyste udrželi její ideální tělesnou hmotnost.
Hmotnost kočky a množství krmiva v gramech/den.

Hmotnost kočky Denní dávka redukce Denní dávka udržení
4 kg 50 g 60 - 80 g
6 kg 80 g 85 - 120 g
8 kg 105 g 115 - 160 g
10 kg 130 g 145 - 200 g
12 kg 155 g 175 - 240 g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací