Iams Cat Adult Sterilized Salmon 1,5kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Iams Cat Adult Sterilized Salmon 1,5kg

Krmivo pro kastrované dospělé kočky a kočičí seniory s lososem.

EAN: 8710255150574

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii granule

  • Kastrace
  • Nadváha

Přehledné parametry

Věk adult, senior
Vererinární dieta Kastrace, Nadváha
Příchuť Drůbeží, Rybí, Divočák / vepřové, Krůtí
Druh krmiva granule
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 1,5kg

Detailní popis

Krmivo IAMS for Vitality pro kastrované dospělé kočky a kočičí seniory je 100 % kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Nová a vylepšená receptura s lososem je založena na kvalitních živočišných bílkovinách pečlivě vybraných tak, aby podporovaly sedm znaků zdravé vitality kočky. Aby byly kočky zdravé, aktivní a plné energie, obsahuje receptura až 84 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin). Receptura pro kastrované kočky skvěle pomáhá regulovat hmotnost.

Oproti našemu běžnému krmivu IAMS pro dospělé kočky s čerstvým kuřecím masem obsahuje tato receptura o 30 % méně tuku, takže lépe pomáhá udržet zdravou hmotnost.
 
Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin v krmivu IAMS budete moct obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Receptura je vyvinuta tak, aby snižovala pH v močové soustavě a udržela ji zdravou. Připravte se, že vaše kočka bude skákat a řádit. To díky kvalitním bílkovinám a nezbytným minerálům, které udrží její svaly a kosti zdravé. Kombinace antioxidantů s vitamínem E posiluje imunitu, takže ji už při výpravách nic neohrozí. A až ji uslyšíte chroupat granule s vyváženým obsahem minerálů v každém soustu, můžete si být jisti, že bude mít silné a zdravé zuby. Při úklidu kočičí toalety oceníte zdravé trávení kočky díky optimální kombinaci vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Krmivo navíc obsahuje základní živiny, jako např. taurin, pro zdravé srdce, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku.

Krmivo IAMS podporuje sedm znaků zdravé vitality, které na svém zvířeti budete s radostí pozorovat každý den.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 37 % (kuřecí 22 %, přirozený zdroj taurinu), kukuřice, kukuřičná krupice, čirok, losos (4.1 %), ječmen, sušená řepná dužina (2.5 %), vepřový tuk, kuřecí šťáva.

Nutriční složky: protein: 33 %, obsah tuku: 9.8 %, omega-6 mastné kyseliny: 2 %, omega-3 mastné kyseliny: 0.35 %, hrubý popel: 7 %, hrubá vláknina: 1.8 %, vápník: 1.3 %, fosfor: 1.1 %, hořčík: 0.088 %, taurin: 1900mg/kg.

Krmné dávky:
Následující hodnoty jsou pouze orientační. Skutečné požadavky se mohou lišit. Dávky krmiva pro kočku upravte tak, abyste udrželi její ideální tělesnou hmotnost.
Hmotnost kočky a množství krmiva v gramech/den.

Hmotnost kočky Denní dávka redukce Denní dávka udržení
4 kg 50 g 60 - 80 g
6 kg 80 g 85 - 120 g
8 kg 105 g 115 - 160 g
10 kg 130 g 145 - 200 g
12 kg 155 g 175 - 240 g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací