O nás

Kdo jsme? Tak, v první řadě jsme milovníci všech zvířátek na světě a máme rádi vše, co se jich týká. Všichni jsme již od dětství chovali nejrůznější mazlíčky a zachraňovali každé zvířátko, které potřebovalo pomoct ať již jen ošetřit, vychovat a vrátit do přírody, nebo se dočasně postarat o zatoulané pejsky, no někteří si to protáhli na celý život :-). Co nám vždy zvedne náladu na dlouhou dobu, jsou skvělá videa a obrázky šťastných a srandovních zvířátek a věříme, že to máte stejně a budeme rádi, pokud takovéto nahrávky a fotky budete sdílet s námi na našich sociálních sítích.

No a taky jsme ještě internetový obchod www.pupiky.cz s chovatelskými potřebami abychom vám pomáhali s péčí a láskou ke zvířátkům a vašim mazlíčkům mohli poskytnout vše, co milují a jejich pupíky tak byly spokojené. 

Co u nás najdete

Nabízíme vám pouze kvalitní produkty, které si vaši domácí mazlíčci zaslouží. I když domácími mazlíčky nemyslíme jen ty, které máte v bytě či domku. Máme vše nejen pro pejsky, kočičky, exotické ptactvo, pro akvaristiku a teraristiku, ale máme tu také doplňky stravy a krmivo pro koně a hospodářská zvířata. A nezapomínáme ani na zpěvné ptactvo a budeme rádi, pokud si na ně vzpomenete i vy a dopřejete jim něco dobrého do krmítek hlavně v zimních měsících ve městech a když je přirozené potravy méně.

Chceme vás poznat

Chceme o vás a vašich mazlíčcích vědět co nejvíce a zdokonalovat tak naše služby pro vás.  Proto jsme si pro vás v registraci připravili také registraci vašich zvířátek, kde budeme rádi, když nám o nich řeknete co nejvíce, jako jaké zvířátko máte, jak se jmenuje, věk, pohlaví, nebo zda trpí nějakými obtížemi jako alergiemi atp. Navíc se zde můžete podělit i o jejich fotografie. Díky tomu, že nám o nich řeknete co nejvíce, budeme schopni vám usnadnit výběr, nebo vám říci co pro stejné zvířátko doporučují ostatní chovatelé a páníčci.