Almo Cat Nature Classic konz. kočka kuře+krevety70g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Almo Cat Nature Classic konz. kočka kuře+krevety70g

Připraveno pouze ze surovin vhodných pro lidi a obsahují přibližně 50 % masa a ryb, s přídavkem vajec, živočišných a rostlinných tuků, zeleniny, vlastní šťávy a rýže. V této řadě jsou použity výhradně přírodní ingredience bez přidaných konzervantů.

EAN: 8001154004137

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii konzervy a vaničky

Detailní popis

Almo Nature krmivo pro kočky s vybranými, kvalitními a přírodními surovinami. Bez konzervačních látek a umělých přísad. K dostání v mnoha různých variantách. Almo Nature krmivo pro kočky je vyrobeno pouze z přírodních a kvalitních surovin. Díky přírodním surovinám krmivo výborně chutná a Vaše kočka si ho jistě oblíbí. ? Čistě přírodní suroviny,které jsou určené pro potravinářskou spotřebu: 0 Čerstvě ulovené mořské ryby – neobsahuje ryby z chovů ? Maso z volně chovaných zvířat – maso neobsahuje hormony ani antibiotika 0 Maso je zpracováno mechanicky, uvařené a nakrájené.Pokračování popisu produktu:

Při zpracování nejsou použity chemické látky, aby se zamezilo ztrátě živin. ? Maso je konzervováno ve vlastní šťávě, čímž jsou zachovány živiny a chuť ? Neobsahuje žádné přísady ani konzervační látky. Jednoduché zpracování dává krmivu Almo Nature jedinečnou chuť, kterou kočky milují.Upozornění: Krmivo Almo Nature je kompletně přírodní, proto má každý druh krmiva Almo Nature (tuňák, kuře, losos atd.) jiný obsah vitamínů, minerálů (např. vápník, fosfor) a taurinu. Aby Vaše kočka dostávala vyvážený obsah vitamínů a minerálních látek v potravě, doporučuje Almo Nature střídat jednotlivé druhy krmiva (červené maso, drůbeží, ryba, granule a konzerva), protože obsah živin se díky čistě přírodnímu zpracování v různých krmivech liší.

Složení:
kuřecí maso 55% krevety 20% masový vývar 24% rýže 1%Analýza: vlhkost 83%, bílkoviny 15%, tuky 0,10%, popel 2%, vláknina 1%, taurin 2,8 mg/100 g, vápník >24 mg/100 g, fosfor >115 mg/100 g, sulfát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací