Almo Cat Nature Classic konz. kočka kuřecí prsa 70g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Almo Cat Nature Classic konz. kočka kuřecí prsa 70g

Připraveno pouze ze surovin vhodných pro lidi a obsahují přibližně 50 % masa a ryb, s přídavkem vajec, živočišných a rostlinných tuků, zeleniny, vlastní šťávy a rýže. V této řadě jsou použity výhradně přírodní ingredience bez přidaných konzervantů.

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii konzervy a vaničky

Detailní popis

Almo Nature Cat patří do kategorie produktů Natural, protože obsahuje pouze ingredience vhodné pro lidi. Skládá se z masa/ryb (mezi 50 a 75 %), vlastní šťávy a rýže. Do těchto krmiv se nepřidávají minerály a vitaminy, protože už obsahují přirozeně bohaté zdroje těchto látek. Veškeré suroviny jsou z přírodních zdrojů bez přídavku chemických aditiv. Almo Nature Cat je ideální krmivo pro všechny kočky! Proč? Jedná se o „moderní“ krmivo, které se svým složením co nejvíce podobá přirozené stravě divoce žijících koček; receptury obsahují pouze přírodní ingredience, což je zárukou dobré snášenlivosti kočkami s citlivým zažíváním; každá plechovka obsahuje přesně ty suroviny, které jsou uvedeny v názvu, a je tedy snadné vybrat druh, který bude nejlépe vyhovovat potřebám a chutím vaší kočky. Pouhým střídáním jednotlivých zdrojů výživy můžete kočkám sestavit lahodný jídelníček! Kočka je ryzí masožravec, jehož přírodní kořist (myši, malí hlodavci a ptáci) obsahují přibližně 70-80% vody. Tímto způsobem vstřebává kočka většinu tekutin, které potřebuje ke své výživě, a nemá potřebu pít. Tento instinkt si zachovávají i domácí kočky, kterým hrozí riziko, jsou-li krmeny pouze suchým krmivem, že nepřijmou dostatek potřebných tekutin. Proto je vhodné spolu s kroketami podávat kočkám i vlhké krmivo, kromě nezbytné misky s vodou.  

Složení:
kuřecí prsa 75%, kuřecí vývar 24%, rýže 1%. Bílkoviny 20%, vláknina 1%, tuky 0.5%, popeloviny 2%, vlhkost 78%. 742 kcal/kg.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací