Almo Cat Nature Classic konz. kočka tuňák Atlantic 70g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Almo Cat Nature Classic konz. kočka tuňák Atlantic 70g

Připraveno pouze ze surovin vhodných pro lidi a obsahují přibližně 50 % masa a ryb, s přídavkem vajec, živočišných a rostlinných tuků, zeleniny, vlastní šťávy a rýže. V této řadě jsou použity výhradně přírodní ingredience bez přidaných konzervantů.

EAN: 8001154007527

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii konzervy a vaničky

Detailní popis

ALMO NATURE – konzerva TUŇÁK Atlantic, kompletní krmivo pro kočky.

 

Složení: Tuňák 75%,vývar 24%,rýže 1%.

Deklarované jakostní znaky: Vlhkost 83,bílkoviny 15%,tuk 0,1%,popeloviny 2%,vláknina 1%,energie 610 Kcal/kg, taurin 46 mg/100g, calcium 4,5 mg/100g, phosphor 220 mg/100g.

Almo Nature Cat patří do kategorie produktů Natural, protože obsahuje pouze ingredience vhodné pro lidi, které však nejsou pro lidskou spotřebu určeny z komerčních důvodů. Skládá se z masa/ryb (mezi 50 a 75 %), vlastní šťávy a rýže. Do těchto krmiv se nepřidávají minerály a vitaminy, protože už obsahují přirozeně bohaté zdroje těchto látek.

V této řadě nabízíme 26 receptur s různými druhy červeného a bílého masa a ryb, sýrem (zdroj vápníku), vejci (zdroj vitaminů a bílkovin) a zeleninou (dodává vlákninu potřebnou pro vyloučení spolykaných chlupů).

Tipy na krmení:

Almo Nature Cat je ideální krmivo pro všechny kočky! Proč? Jedná se o „moderní“ krmivo, které se svým složením co nejvíce podobá přirozené stravě divoce žijících koček; • Receptury obsahují pouze přírodní ingredience, což je zárukou dobré snášenlivosti kočkami s citlivým zažíváním; Každá plechovka obsahuje přesně ty suroviny, které jsou uvedeny v názvu, a je tedy snadné vybrat druh, který bude nejlépe vyhovovat potřebám a chutím vaší kočky. Pouhým střídáním jednotlivých zdrojů výživy můžete kočkám sestavit lahodný jídelníček!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací