Biocan Forte 50g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Biocan Forte 50g

Kombinovaný multivitamínový doplněk krmné dávky pro psy i kočky, s vysokým obsahem biotinu, komplexu bílkovin a minerálních látek.

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii péče o zdravou kůži, srst a tlapky

  • Kůže a srst

Přehledné parametry

Vererinární dieta Kůže a srst
Zvíře kočka, pes
Hmotnost produktu 50g

Detailní popis

Kombinovaný multivitamínový doplněk krmné dávky pro psy i kočky, s vysokým obsahem biotinu, komplexu bílkovin a minerálních látek. Podporuje funkci a stav kůže i kvalitu srsti v případech dermatóz i neznámé etiologie. Velmi účinně působí proti kožním poruchám, při nadměrném línání, zhoršené pigmentaci, při celkovém či lokálním vypadávání srsti a to i v případech velkých ztrát srsti. U koček zabraňuje nadměrnému línání, proto je vhodný zvláště pro dlouhosrstá plemena. Již během dvou týdnů aplikace účinně napomáhá zlepšení výstavní kondice psů i koček. Neobsahuje barviva, proto je vhodný i pro bílé a světle zbarvené jedince.

Složení: Odstředědé sušené mléko, tuk v prášku, pivovarské kvasnice, pšeničná mouka, křemelina, sterát hořečnatý, uhličitan vápenatý, biotin, panthotenan vápenatý, síran železnatý, síran měďnatý, oxid zinečnatý, jodid draselný, vitamín A, D3 a alfa-tokoferol.

Obsahuje mj. na 1 kg: Vápník 44 g, fosfor 7 g, hořčík 1800 mg, sodík 2,3 g, lysin 19600 mg, draslík 11200 mg, železo 200 mg, zinek 87 mg, K3 180 mg, B1 270 mg, B2 200 mg, B6 130 mg, biotin 500 mg, cholinchlorid 9030 mg, kyselina nikotinová 556 mg.

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací