Chicopee pes Dry Adult Lamb a Rice 15kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Chicopee pes Dry Adult Lamb a Rice 15kg

Kompletní, vyvážené krmivo pro psy, kteří rádí jedí jehněčí maso nebo pro ty, kteří mají zažívací potíže, trpí alregiemi nebo kožními problémy.

EAN: 0620164001349

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii adult, dospělí psi

Přehledné parametry

Zvíře pes
Hmotnost produktu 15kg

Detailní popis

Kompletní, vyvážené krmivo pro psy, kteří rádí jedí jehněčí maso nebo pro ty, kteří mají zažívací potíže, trpí alregiemi nebo kožními problémy. Bezproblémové trávení správně fungujícím zažívacím ústrojím zvyšuje schopnost absorbovat důležité vitamíny a minerály a současně je posilována obranyschopnost organismu. Glukosamin a chondroitin přispívají ke správné funkci kloubů a předchází jejich poškozování. Tyto komponenty pomáhají zmírnit ztuhlost kloubů a tiší přecitlivělost. Přidané nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 podporují lesklou srst, zdravou kůži a oči. Jehněčí maso a rýže jsou snadno stravitelné suroviny, nenáročné a nezatěžující organismus. Proto se doporučují všem psům, které trápí citlivý žaludek, problémy s kůží nebo alergie.

Složení:  Rybí maso, rýže, kukuřice, ječmen, drůbeží tuk, pšeničná mouka, kukuřičný gluten, obilné klíčky, protein z brambor, bílkovinný hydrolyzát, řepné řízky, rýžové otruby, fosforečnan vápenatý, vápenec, čekanková moučka, kvasnice, glukosamin, chondroitin sulfát.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací