Delikan Dog Supra Senior 15kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Delikan Dog Supra Senior 15kg

Superprémiové, kompletní krmivo pro staré psy se sklony k nadváze.

EAN: 8595045401445

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii senior

Přehledné parametry

Věk senior
Příchuť Drůbeží
Hmotnost produktu 15kg

Detailní popis

Superprémiové, kompletní krmivo pro staré psy se sklony k nadváze.

Stárnoucí psy jsou méně aktivní, mají pomalejší metabolismus a proto je potřeba uspůsobit krmivo jejich potřebám a nutričním požadavkům.

Receptura je jedinečným zdrojem kvalitní kuřecí bílkoviny a minerálních látek. Přitom neobsahuje velké množství tuku a díky tomu je skvěle stravitelná a šetrná k organismu. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Krmivo neobsahuje pšenici ani sóju, které nepříznivě zatěžují trávení. Dostatek nenasycených mastných kyselin zajistí zdravou srst a kůži a jsou optímálním zdrojem energie. Krmivo je obohacené o probiotické složky, které udržují střevní mikroflóru.

Složení:  Obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný glutén, pšeničné klíčky), maso a produkty živočišného původu (drůbeží moučka, extrakt z drůbežích jater), tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový extrakt), cukrovkové řízky, přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotek­tiva), yucca, probiotika, minerální látky a vitamíny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací