Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

Doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Energan Pansenstarter 12x325g

  • Energan Pansenstarter 12x325g

Krmný doplněk s kořenem hořce pro skot, ovce a kozy ke stimulaci gastroesofageální činnosti pro energeticky vyvážený metabolismus u přežvýkavců.

EAN: 3597133048728

Dostupnost na dotaz

cena:

3 383 Kč

Detailní popis

ENERGAN PANSENSTARTER Krmný doplněk (pasta) pro skot, ovce, kozy ke stimulaci gastroesofageální činnosti Složení: Calcium propionate, Propylene glycol, dried yeast, gentian roots (Gentiana). Crude protein 5.5%, Crude fat 0.6%, Crude fibre 2.6%, Crude ash 18.4%. Aditiva na kg: Xantham gum 2400 mg, Calcium sorbate 2200 mg. Popis: Správná činnost gastroesofageálního vestibulu je základním předpokladem pro vyvážený energetický metabolismus u přežvýkavců. Kořen hořce (gentianu) má výrazný účinek na zvýšení apetitu. Aminokyseliny poskytují nutriční podporu pro správný vývoj bachorové flory a jaterních funkcí zvířete. Energan stimulátor bachoru podporuje zažívací procesy ve všech situacích, kde se vyskytuje nedostatek apetitu. Návod k použití: U zvířete musí být přítomen polykací reflex. Při krmení zabezpečte, aby nebyl poraněn hltan. Pokud dojde k jakémukoliv poranění, přerušte podávání a další používání konzultujte s veterinářem. Odřízněte špičku kartridže nožem a vložte ji do dávkovací pistole. Dávkování: Telata: ? kartridže 2x denně po dobu 2-4 dnů. Skot: ? kartridže 2x denně po dobu 2 dnů. Ovce, kozy: ? kartridže 2x denně po dobu 2-4 dnů. Podávání konzultujte s veterinářem. Obsah kartridže: 325g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací