FOS Pulmosure LD 3,5 kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

FOS Pulmosure LD 3,5 kg

Doplňkové krmivo pro telata, jehož významný podíl tvoří esenciální oleje, které podporují dýchání a čistí dýchací cesty.

Expirace / trvanlivost do: 7.11.2025
EAN: 8714197412356

skladem (1ks), zítra odešleme

cena:

1 739 Kč

Detailní popis

Dobrý zdravotní stav respiratorního systému telete je velmi důležitý pro zajištění potenciálu dojnic v produkční fázi života.
Změny povětrnostních podmínek, velké teplotní rozdíly mezi dnem a nocí, nevhodná ventilace, přeplněné kotce, míchání zvířat různého původu a stresové situace (jako např. transport) mohou všechny mít negativní vliv na stav dýchacích cest telat. Důležité je rozpoznat první příznaky jako je kašel, rýma a ihned jednat.

Farm-O-San Pulmosure LD je doplňkové krmivo pro telata, jehož významný podíl tvoří esenciální oleje, které podporují dýchání a čistí dýchací cesty. Farm-O-San Pulmosure obsahuje také přírodní formy vitamínu E a organicky vázaný selen, který stimuluje imunitní funkce.

Obecné informace
Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro telata a skot
Balení: Kyblík o obsahu 3,5 nebo 7 kg
Doba použití: 24 měsíců
Skladovací podmínky: Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě v uzavřeném obalu

Dávkování a návod k použití
Viz návod na etiketě produktu pro správné použití produktu.
Používejte Farm-O-San Pulmosure LD jako topdresink nebo míchejte s mlékem či mléčnou náhražkou. Farm-O-San Pulmosure LD podávejte celé skupině telat ve stejný čas. Rozpusťte denní dávku 20 – 30 g v 10 litrech mléka nebo podávejte 10 – 15 gramů na 50 kg tělesné váhy (u zvířat menších než 100 kg) jako topdresink na krmení. Pro přesné dávkování použijte přibalenou odměrku. Zkrmujte po dobu 10 – 21 dní.

Složení Na kg produktu
Pulmofit rostlinné extrakty 40%
Vitamín E 3 666 IU
Selen140 μg
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací