Gelacan Senior 150g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Gelacan Senior 150g

Doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový a vazivový aparát psů.

Expirace / trvanlivost do: 31.1.2026
EAN: 8594004694645

skladem (12ks), zítra odešleme

cena:

309 Kč

Detailní popis

Gelacan® Senior je veterinární přípravek - nutraceutikum s bioaktivními kolagenními peptidy a bylinnými extrakty pro výživu a regeneraci pohybového aparátu a pro celkové posílení a vitalizaci organismu psů.

 

Gelacan® Senior je vhodný zejména:

  • pro výživu a regeneraci pohybového aparátu
  • pro vitalizaci organismu starších psů
  • pro podporu imunitního systému
  • pro celkové posílení organismu starších psů

 

Bioaktivní kolagenní peptidy zvyšují syntézu kolagenu, vyživují a regenerují kloubní chrupavky, šlachy, vazy a kosti a zmírňují tak následky předchozí nedostatečné výživy nebo poškození kloubů, zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, přispívají ke zlepšení hybnosti a zmírnění bolestivosti. Kolagen představuje základní hmotu kloubní chrupavky a podmiňuje její mechanické vlastnosti, především pevnost a pružnost. Kolagenní peptidy ovlivňují činnost buněk směrem k syntéze fyziologického typu kolagenu.

 

Fytoformule s vitalizujícím účinkem:

Bromelain obsahuje komplex proteolytických enzymů, které přispívají k zmírnění projevů zánětlivých procesů a příznivě ovlivňují imunitní systém. Napomáhá rychlit hojení a celkovou regeneraci organismu.

Rakytník řešetlákový má díky vysoké koncentraci účinných látek značné biostimulační účinky, podporuje imunitní systém, působí jako všeobecné tonikum a je velmi vhodný při rekonvalescenci a vitalizaci organismu u starších psů.

Plody palmy acai obsahují vysoké množství antokyanů a flavonoidů, které jsou silnými antioxidanty a chrání organismus před stresem vzniklým působením volných radikálů. Ginkgo biloba rozšiřuje cévy a zvyšuje prokrvování, je vhodné proti poškození buněk vznikající při degenerativních nemocích spojených se stářím. Silymarin je směs flavonoidů ze semen ostropestřce mariánského. Silymarin má vysokou antioxidační kapacitu a má ochranný a regenerační efekt na jaterní tkáň. Přeslička rolní obsahuje vysoké množství biologicky dostupného křemíku, působí hojivě, zvyšuje pružnost a pevnost kolagenu - pojivových tkání. Plody fenyklu obecného příznivě ovlivňují trávicí systém, pomáhají zlepšovat vylučování trávicích šťáv a povzbuzovat střevní peristaltiku. Selen má významný pozitivní vliv v procesu revmatoidních zánětů. Spolu s vitamínem E pozitivně ovlivňují průběh osteoartrózy a napomáhají snižovat bolestivost. Působí jako silné antioxidanty a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Vitamín C je důležitý pro normální produkci a funkci všech pojivových tkání. Působí jako antioxidant, podporuje imunitu a pomáhá odstraňovat únavu.

Důsledkem působení komplexu účinných látek je regenerace pohybového aparátu a celkové posílení organismu psů.

 

DOPORUČNÉ DÁVKOVÁNÍ:

1,5 g na 10 kg hmotnosti psa

 

ZPŮSOB PODÁNÍ:

Objemové dávkování je orientační a může být vzhledem k proměnlivosti přírodní suroviny rozdílné.

Přípravek podávejte k regeneraci pohybového aparátu a k celkovému posílení organismu psů.

Odměříme denní dávku podle hmotnosti psa. Přípravek nasypeme do krmení a zalijeme přiměřeným množstvím vody, aby došlo ke vmísení přípravku do krmiva. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu alespoň 2 měsíců. Kúru je vhodné 2-3x ročně opakovat. Trvalé podávání je možné.

 

Složení: kolagen hydrolyzovaný (83 %), přeslička rolní extrakt, rakytník řešetlákový extrakt, acai, ostropestřec mariánský extrakt, bromelain – extrakt z ananasu, ginkgo biloba extrakt, fenykl obecný extrakt, vitamin C, vitamin E, Sel-Plex® (organická forma selenu, kterou produkují Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060)

Složení v denní dávce na 10 kg psa: bioaktivní kolagenní peptidy 1245 mg, bromelain 20 mg, extrakt rakytníku řešetlákového 50 mg, extrakt acai 50 mg, extrakt přesličky rolní 50 mg, extrakt ostropestřece mariánského 30 mg, extrakt ginkgo biloba 15 mg, extrakt fenyklu obecného 10 mg, selen 5 µg, vitamin C 15 mg, vitamin E 5 mg

 

Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby

Způsob skladování: v suchu a při teplotě do 25 °C

Upozornění: *Pouze pro zvířata. *Uchovávat mimo dohled a dosah dětí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací