Krmivo koně LaSARD Hobby Dubai 20kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Krmivo koně LaSARD Hobby Dubai 20kg

Krmivo určené k podávání v letních teplých měsících, s vyšším obsahem Mg++, Na+ a vitamínů skupiny B.

Dostupnost na dotaz

cena:

421 Kč

Detailní popis

Tato nízkoenergetická krmná směs s cheláty pro koně v lehké zátěži, případně chovné a rostoucí koně, byla namíchána speciálně pro letní období, kdy koně vyžadují více tekutin a více elektrolytů. Při nedostatku elektrolytů v důsledku pocení může velmi snadno dojít k dehydrataci koně.

LaSard Hobby DUBAI je krmivo obsahující mnohem vyšší koncentraci hořčíku, sodíku, chloridu a draslíku, než klasické krmivo a zajišťuje tak optimální tělesné funkce Vašeho koně. Toto krmivo je vodné jako základ krmné dávky, která postačí pro hobby koně v lehké až střední zátěži jako kompletní krmivo. V případě větší fyzické zátěži je vodné ke krmivu Hobby Dubai přimíchat další komponenty.

Hobby Dubai je verze oblíbeného granulovaného krmiva Hobby, určená pro letní období a vyšší teploty. Vyšší obsahy minerálních látek, zejména sodíku s hořčíkem, urychlují doplňování nezbytných elektrolytů, které byly vypoceny. Výrazně vyšší hladiny vitamínů, hlavně skupiny B, biotinu a betainu pak snižují dopady specifických stresů, vyvolaných letními podmínkami. Chuťově, vzhledem ani obsahem bílkovin, škrobů, tuků a vlákniny se neliší od Hobby granulí.


Složení krmné směsi : 
Ječmen, oves, vojtěšková moučka, pšeničné otruby, sušené cukrovkové řízky, chlorid sodný, oxid hořečnatý. 

Pozor: Nezkrmovat více, než 2 Kg na jedno krmení

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací