Odor solution Cat Odor Eliminator 500 ml | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Odor solution Cat Odor Eliminator 500 ml

Rychlé, trvalé, bezpečné odstraněné zápachů způsobených kočičí močí, značkováním kocourů, nebo výkaly na kobercích, stěnách, podlaze, v toaletách a jinde.

EAN: 5901891240863

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii odpuzovače a odstraňovače zápachu

Detailní popis

Netoxický, nedráždivý, nehořlavý, nekarcinogenní, biodegradovatelný.

Návod k použití: Povytáhněte krytku aplikátoru, lahev držte nad postiženým místem a vytlačte z ní na postižené místo roztok z láhve. Důkladně postižené místo namočte. Nechte vyschnout. Pokud po vyschnutí místo stále páchne, nebyl zasažen zdroj zápachu. Podle potřeby postup opakujte. Lze aplikovat přímo na zvíře, na klece, látky, koberce a na jakékoliv nepříjemně zapáchající místo.

Bezpečnost produktu: Všechny produkty Odor Solution jsou bezpečné při použití na jakémkoliv povrchu i přímo na zvířatech. Stejně jako u všech produktů pro péči o zvířata konzultujte použití s veterinárním lékařem a dodržujte pokyny uvedené na etiketě. Obsahuje vodu, směs esenciálních aromatických olejů a konzervanty.
Skladujte mimo dosah dětí.
Pouze k zevnímu užití.

Upozornění: Před použitím otestujte stálost barev na malém, nepříliš viditelném místě. Nestříkejte do očí lidí a zvířat.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací