Odor Solution Laundry Odor Eliminator 950 ml | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Odor Solution Laundry Odor Eliminator 950 ml

Přídavek do praní k eliminaci zápachů organického původu.

EAN: 5901891240825

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii farmářské potřeby

Detailní popis

Netoxický, nedráždivý, nehořlavý, nekarcinogenní, biodegradovatelný.

Návod k použití: Odstraňte uzávěr z menší části lahve. Množství roztoku odměřte zmačknutím větší čísti lahve. Množství roztoku k přidání do praní je v tabulce níže. Přidávejte do předpírky, namáčení nebo přímo do praní spolu s pracím prostředkem.
Pro mírný zápach – ¼ oz (7,5 ml)
Pro střední zápach – ½ oz (15 ml)
Pro silný zápach – 1 oz (30 ml)
Silně zapáchající předměty je možné před praním namořit v přípravku. Přidejte 15 ml produktu do mísy s vodou a namočte před praním. Při praní takto předem ošetřených věcí pokračujte podle návodu výše.
Produkt je přídavkem do praní, ne pracím prostředkem. Pro optimální účinnost používejte při každém praní ručníků, dek, oblečení apod., které potřebují zbavit zápachu. Produkt výborně odstraňuje zápachy způsobené močí, výkaly, zvratky a další zápachy organického původu. Bezpečný při použití s detergenty, změkčovadly a ostatními pracími prostředky.

Bezpečnost produktu: Všechny produkty Odor Solution jsou bezpečné při použití na jakémkoliv povrchu. Vždy postupujte podle pokynů na etiketě. Ověřte si vždy odolnost barev. V případě citlivosti na aromatické látky je třeba zvýšené opatrnosti. Při rozprašování se doporučuje použití ochranného oděvu, aby se zabránilo vdechování a kontaktu s pokožkou. Obsahuje vodu, směs esenciálních olejů a konzervanty. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze k zevnímu užití. Účinnost se snižuje při současném použití roztoků chloru.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací