Perfect Fit CAT Indoor 1+ s kuřecím 1,4kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Perfect Fit CAT Indoor 1+ s kuřecím 1,4kg

Řada suchého krmiva pro kočky, které zajistí, že bez ohledu na svůj věk či životní styl budou vždy těžit z komplexní ochrany pro zdravý život.

EAN: 4008429090080

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii granule

  • Kůže a srst

Přehledné parametry

Věk junior, adult, senior
Vererinární dieta Kůže a srst
Příchuť Drůbeží, Ryže
Druh krmiva granule
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 1,4kg

Detailní popis

Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty na výživu domácích mazlíčků z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl.
*Silná přirozená obrana - Se zvýšeným obsahem taurinu a vitaminu E, doplněného o vitamín C a antioxidanty, které přispívají k silné přirozené imunitě
*Zdravé močové cesty - vyvážený obsah minerálů pro zdraví dolních močových cest
*Zdravé zažívání - Vyrobeno z vysoce kvalitních bílkovin a rýže, které vaše kočka snadno stráví
*Zdravá kůže a srst - Obsahuje biotin, zinek a slunečnicový olej, přírodní zdroj omega-6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst
*Optimální pro udržení hmotnosti a tělesné kondice - Kombinace L-karnitinu, vysokého obsahu bílkovin a ideálního přísunu energie pomáhá udržet optimální hmotnost a tělesnou kondici

PŘÍNOSY
Působí proti zámotkům

Doplněno o přírodní vlákninu, která pomáhá předcházet tvorbě zámotků z chlupů.
Zámotky vznikají neustálým polykáním chlupů při čištění srsti. Vláknina z celulózy je přírodní způsob pomáhající zabránit tvorbě zámotků. Funguje na principu stimulace pohybu trávícího traktu, což pomáhá zabránit jejich tvorbě. PERFECT FIT™ obsahuje celulózu v takové míře, která se ukázala v prevenci vzniku zámotků chlupů jako efektivní.

Kontrola zápachu podestýlky
Vytvořeno za pomoci rostliny Yucca schidigera pro snížení zápachu podestýlky.
PERFECT FIT™ obsahuje přírodní extrakt z rostliny Yucca schidigera. Bylo prokázáno, že tento extrakt snižuje zápach z výkalů.

Udržování zdravé hmotnosti
O 20 % nižší denní příjem kalorií díky o 15 % nižšímu obsahu tuku* a přizpůsobenému nutričnímu profilu. *V porovnání s PERFECT FIT™ Adult
PERFECT FIT™ Adult INDOOR obsahuje méně tuku v porovnání s jinými produkty řady Adult, což má za následek méně energeticky bohatou stravu. Kočkám, které mají sklony k nadváze, se doporučuje podávat o 20 % méně kalorií v denní dávce, což pomůže jejich majiteli udržet ideální hmotnost kočky.

NUTRIČNÍ HODNOTY
Sušená drůbeží bílkovina (obsahující 20 % kuřecí bílkoviny), kukuřice, pšenice, sójová bílkovina, bílkovina z tuku, drůbeží tuk, kukuřičná bílkovina, sójová moučka, rýže (4 %), jaterní trávící médium, celulóza (3 %), kvasnice, sušená řepná buničina (2 %), chlorid sodný, chlorid draselný, slunečnicový olej (0,4 %), yucca schidigera (0,03 %).

ANALYTICKÉ SLOŽKY
Bílkoviny       38 %
Obsah tuku   12 %
Anorganická hmota   8,5 %
Hrubá vláknina   3,9 %
Vápník   0,98 %
Fosfor    0,96 %

ANTIOXIDANTY/ NUTRIČNÍ ADITIVA
Vitamín A    10541 IU
Vitamín C       91 mg
Vitamín D   31163 mg
Vitamín E    1050 mg
Biotin          0,59 mg
Pentahydrát síranu měďnatého
L-karnitin      220 mg
Monohydrát síranu manganatého   150 mg
Jodid draselný   3 mg
Selenit sodný   0,38 mg
Taurin      3989 mg
Monohydrát síranu zinečnatého400 mg

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací