Perfect Fit CAT Sterile 1+ s kuřecím 750g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Perfect Fit CAT Sterile 1+ s kuřecím 750g

Řada suchého krmiva pro kočky, které zajistí, že bez ohledu na svůj věk či životní styl budou vždy těžit z komplexní ochrany pro zdravý život.

EAN: 4008429088872

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii granule

  • Kůže a srst

Přehledné parametry

Věk junior, adult, senior
Vererinární dieta Kůže a srst
Příchuť Drůbeží, Ryže
Druh krmiva granule
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 750g

Detailní popis

 Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty na výživu domácích mazlíčků z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl.
*Silná přirozená obrana - Se zvýšeným obsahem taurinu a vitaminu E, doplněného o vitamín C a antioxidanty, které přispívají k silné přirozené imunitě
*Zdravé močové cesty - vyvážený obsah minerálů pro zdraví dolních močových cest
*Zdravé zažívání - Vyrobeno z vysoce kvalitních bílkovin a rýže, které vaše kočka snadno stráví
*Zdravá kůže a srst - Obsahuje biotin, zinek a slunečnicový olej, přírodní zdroj omega-6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst
*Optimální pro udržení hmotnosti a tělesné kondice - Kombinace L-karnitinu, vysokého obsahu bílkovin a ideálního přísunu energie pomáhá udržet optimální hmotnost a tělesnou kondici

PŘÍNOSY
Udržování zdravé hmotnosti
 
O 20 % nižší denní příjem kalorií díky o 15% nižšímu obsahu tuku* a přizpůsobenému nutričnímu profilu. (V porovnání s PERFECT FIT™ Adult). PERFECT FIT™ STERILE obsahuje méně tuku v porovnání s jinými produkty řady Adult, což má za následek méně energeticky bohatou stravu. Kočkám, které mají sklony k nadváze, se doporučuje podávat o 20 % méně kalorií v denní dávce, což pomůže jejich majiteli udržet ideální hmotnost kočky.

Podporuje obratnost
Zvýšený obsahů vitamínů řady B a železa pro obratnost vaší kočky.
Vitamíny řady B jsou nezbytné pro spoustu důležitých reakcí v těle, zejména těch spojených s tvorbou energie, metabolismem aminokyselin a syntézou DNA. Železo je klíčová složka enzymů a hemoglobinu, bílkoviny obsažené v krvi a zodpovědné za přenášení kyslíku po těle. Nedostatek jednoho z těchto prvků se může projevit mnoha klinickými symptomy.

Optimální zažívání
S přidanými prebiotiky pro stimulaci zdravé střevní mikroflóry.
PERFECT FIT™ STERILE obsahuje směs přírodní vlákniny z čekanky a buničiny z cukrové řepy pro podporu zdravého trávení. Tyto přísady výběrově stimulují množení prospěšných bakterií upravujících zažívání a zdraví koček.

NUTRIČNÍ HODNOTY
Sušená drůbeží bílkovina (obsahující 20 % kuřecího), pšenice, kukuřičná mouka, sójová bílkovina, bílkovina z tuku, drůbeží tuk, sójová mouka, kukuřičná bílkovina, rýže (4 %), jaterní zažívací médium, kvasnice, chlorid sodný, extrakt z čekanky (0,75 %), sušená řepná buničina (0,7 %), chlorid draselný, slunečnicový olej (0,4 %).

ANALYTICKÉ SLOŽKY
Bílkoviny       38 %
Obsah tuku   12 %
Anorganická hmota   8,5 %
Hrubá vláknina   2,3 %
Vápník   0,89 %
Fosfor   0,93 %
Železo   127 %

ANTIOXIDANTY/ NUTRIČNÍ ADITIVA
Vitamín A   11221 IU
Vitamín B     127 mg
Vitamín B     246 mg
Vitamín C    94,5 mg
Vitamín D   31238 IU
Vitamín E   1000 mg
Biotin          0,64 mg
Pentahydrát síranu měďnatého  24 mg
L-karnitin     220 mg
Monohydrát síranu manganatého   159 mg
Jodid draselný   1,9 mg
Selenit sodný   0,38 mg
Taurin   4058 mg
Monohydrát síranu zinečnatého 425 mg
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací