Norbrook Pestigon Combo 67 mg spot-on S malí psi 3x0,67 ml | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Pestigon Combo 67mg spot-on S malí psi 3x0,67ml

Roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro malé psy.

EAN: 5023534031161

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii spot on

Detailní popis

Pipeta PestiGon je určená k usmrcení blech a klíšťat.

Fipronilový spot-on přípravek působí extrémně rychle. Má okamžitý účinek proti napadnutí blechami a klíšťata zabíjí během prvních 2 dní (do 48 h od aplikace). Jedna pipeta působí proti blechám až po dobu 8 týdnů. Přípravek je možné používat i jako součást léčebného programu při alergii na bleší hryznutí. Jedná se o čirý (mírně nažloutlý) roztok. Lék má přetrvávající hubící účinek proti klíšťatům až po dobu 4 týdnů (podle typu klíštěte). Aplikujete-li na psa, které má na sobě přítomné klíště, nebude usmrceno do 48 h, ale do týdne.

Způsob aplikace: Vyjměte spot-on pipetu z obalu. Pipetu držte vzpřímeně. Poklepejte na její užší část (k uvolnění účinné látky). Odlomte uzávěr pipety na označeném místě. Rozhrňte část srsti mezi lopatkami tak, aby byla kůže viditelná. Přiložte na kůži hrot pipety a vyprázdněte její obsah (doporučujeme aplikovat na dvě místa - na temeno hlavy a cca o 3 cm níže (důležité je zvolit místo, kde si pejsek látku nemůže olízat).

Účinná látka: Fipronilum 67 mg (v jedné pipetě)

Doporučení: Pro zvýšení spolehlivosti opakujte aplikaci v měsíčním intervalu. Jednoduchá aplikace 1x měsíčně může zajistit mazlíčkovi život bez stresu a hlavně bez parazitů. Od poslední aplikace dodržujte minimální interval 4 týdny. 

Určeno pro: trpasličí a malá plemena psů
V balení: 3 ks (ochrana na cca 5-6 měsíců při aplikaci po 8 týdnech)
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací