Probican pasta 15ml | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Probican pasta 15ml

Probiotická pasta obohacená vitamíny pro zlepšení zdraví a odolnost štěňat, koťat, psů i koček v kritických fázích vývoje a odchovu.

Expirace / trvanlivost do: 7.2.2025
EAN: 8595127310412

skladem (více než 20ks), v pondělí odešleme

cena:

302 Kč

Detailní popis

Probiotická pasta obohacená vitamíny pro zlepšení zdraví a odolnosti štěňat , koťat, psů a koček v kritických fázích vývoje a odchovu. Pasta je vhodná i pro gravidní a laktující feny a kočky a zvířata v rekonvalescenci.
 
Zlepšuje odolnost vůči bakteriálním infekcím, zoohygienickým a nutričním stresům a mimořádným fyzickým zátěžím. Probiotickou pastu je vhodné používat po léčbě antibiotiky či chemoterapeutiky. Pasta slouží také jako prevence gastrointestiálních poruch a střevních infekcí. Posiluje obranyschipnost organismu koťat a štěňat ve stresových situacích - například odstav, přesun, odčervení či změna prostředí.
 
Využívá se také při zvýšené námaze, výcviku či výkonostních zkouškách. Doporučuje se také u psů a koček pro zlepšení kondice a srsti před výstavami.
 
Složení: 1 g pasty obsahuje 2 miliardy zárodků Enterococcus faecium M-74 (CFU: 2x 10 9 /g), 1 000 I.U. vit. A, 75 I.U. vit. D3 a 15 mg vit. E, 2 mg vit. B1, 3 mg vit. B2, 0,03 mg vit. B12, 25 mg vit. C, 0,15 mg biotinu, 3 mg niacinu.

Dávkování na zvíře a den:
  • štěňata a koťata 0,25ml pasty
  • trpasličí plemena psů do 5kg živé hmotnosti 0,25-0,5ml pasty
  • malá a střední plemena psů 0,5 - 1 ml pasty
  • velká plemena psů 1-2 ml pasty
  • kočky 0,5ml pasty
Pasta je zvířatů podávána perorálně, vytlačením potřebné dávky pasty z plsatového aplikátoru na stranu jazyka. Nebo rozvoměrným zapracováním potřebné dávky pasty do přopraveného krmiva, nejlépe bezprostředně před krmením.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací