ProPlan Cat Senior Salmon 3kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

ProPlan Cat Senior Salmon 3kg

Podporuje životně důležité funkce koček od 7 let věku.

Papat se může do: 31.1.2023
EAN: 7613036508377

skladem (2ks), zítra odešleme

cena:

777 Kč

  • Ledviny
  • Srdce
  • Kastrace

Přehledné parametry

Věk adult, senior
Vererinární dieta Ledviny, Srdce, Kastrace
Příchuť Drůbeží, Rybí, Ryže
Druh krmiva granule
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 3kg

Detailní popis

Obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitaminů A, C, E s beta-karotenem, omega 3 a 6 mastných kyselin a prebiotika přírodního původu. Také vhodné pro kastrované/sterilizované kočky.

Obsahuje jedinečný komplex živin jako jsou antioxidanty, omega 3 a 6 mastné kyseliny a prebiotika. Longevis prokazatelně* prodlužuje zdravý život a zlepšuje jeho kvalitu.

  • Podporuje životně důležité funkce (imunitu, funkci ledvin, trávení) – díky vysokému obsahu vitaminů, zejména beta-karotenu, ve vysoce stravitelné receptuře speciálně navržené pro kočky starší 7 let.
  • Vyvážená střevní mikroflóra pro zdravý trávicí trakt – obsah čekankového kořene, přírodního prebiotika, podporuje růst správné střevní mikroflóry.
  • Vyvážený poměr minerálních látek pro zdravý močový trakt udržuje pH moči ve správném rozmezí a pomáhá předcházet tvorbě močových kamenů.

Doporučená denní dávka (g/den):

Věk 7 až 11 let, hmotnost kočky a množství:  2-4 kg 25-50 g     4-6 kg 50-80 g     6-8 kg 80-105 g  

Věk nad 12 let, hmotnost kočky a množství:  2-4 kg 30-55 g     4-6 kg 55-85 g     6-8 kg 85-115 g

Doporučená denní krmná dávka pro udržení ideální tělesné kondice se bude lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Složení: kuřecí maso (21 %), rýže, kukuřičná lepková moučka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk, sušená vejce, kukuřičný škrob, pšeničná lepková moučka, vedlejší výrobky živočišného původu, sušený čekankový kořen* (2 %), minerální látky, sójový olej, rybí tuk, sušená řepná dužina. *prebiotikum přírodního původu

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací