Puppyboost 1x15ml | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Puppyboost 1x15ml

Orální pasta pro novorozená štěňata a koťata

Expirace / trvanlivost do: 30.6.2025

skladem (více než 20ks), zítra odešleme

cena:

415 Kč

Detailní popis

Orální pasta pro novorozená štěňata a koťata. Puppy Boost je nutričně obohacené mlezivo ve formě orální pasty určené k doplnění energie pro malá, slabá a podvyživená štěňata, koťata a psy.
 
Obsahuje:
  • Mlezivo, které štěňata a koťata potřebují v průběhu prvních hodin života, pro nastartování imunitního systému.
  • Rychle energeticky vstřebatelné triglyceridy, esenciální mastné kyseliny a glukózu, které jsou pro štěňata a koťata  okamžitě použitelnou energií ztracenou při porodu.
  • Bakterie mléčného kvašení (SF68,které zajišťují dobrou vyváženost střevní mikroflóry  a jsou prevencí průjmových onemocnění. SF68 se usadí ve střevech a tím pomáhají vyloučit E. coli, salmonelu a další potenciální patogeny.
  • Komplex vitamínů (vitamin A, D, B1, B2, B6, B12, PP, C),který zlepšuje fyzickou kondici štěňat a koťat a schopnost sání. Zejména vitamín C je důležitý pro zvýšení odolnosti vůči stresu.
  • Železo ve formě sulfátu: železo v přípravku PUPPY´BOOST je vázáno na molekulární energetický nosič a díky absorpční schopnosti žaludeční stěny je  biologicky dostupné během několika minut.
  • Směs speciálních rostlinných extraktů z koly a guarany. Tyto látky stimulují aktivitu štěňat a koťat a snižují riziko úmrtnosti.
  • 18 druhů aminokyselin

Analytické složení:
Surový tuk: 42 %, přírodní protein: 1.6 %, vláknina: 0.1 %, popeloviny: 0.3 %, voda: 30 %,

Způsob podání:
Vložte stříkačku na kořen jazyka štěněte, aplikujte jednu dávku (1ml) a umožněte štěněti polknout.

Dávkování
Štěňata: 1ml (jeden dílek na stupnici pístu) co nejdříve po narození a opakujte po 5 hodinách. Opakujte druhý den života.
Psi: 2ml (dva dílky na stupnici pístu) a opakujte po 5 hodinách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací