Purina Cat Chow Special Care Urinary 15kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Purina Cat Chow Special Care Urinary 15kg

Kompletní krmivo pro kočky, které napomáhá udržovat zdravé močové cesty.

Expirace / trvanlivost do: 31.8.2025
EAN: 5997204514424

skladem (1ks), dnes odešleme

cena:

1 944 Kč

  • Močové kameny

Přehledné parametry

Věk adult
Vererinární dieta Močové kameny
Hmotnost produktu 15kg

Detailní popis

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky

Receptura zaručující nižší pH v močovém ústrojí kočky napomáhá kočkám udržovat zdravé močové cesty. Části populace dospělých koček významně prospívá nižší obsah hořčíku v potravě - pomáhá tak redukovat výskyt onemocnění močových cest. Purina Specila Care Urinare Tact Health je krmivo vyvinuté na vědecké bázi, napomáhá udržovat nízkou hladinu pH moči a nízký obsah hořčíku v orgamismu koček, a zároveň zachovává dostatečný obsah hořčíku v organismu koček, a zároveň zachovává dostatečný obsah esenciálních minerálů a živin.

Toto krmivo se zaměřuje na eliminaci nadměrného okyselení nebo naopak alkanizace moči, což je nejčastější příčinou vzniku ledvinových kamenů. Současně zajišťuje stály přísun kompletní a vyvážené výživy pro dospělé kočky.

Deklarované jakostní znaky v 1 kg: Proteiny - 315g ,Tuk - 135g ,Popel - 70g ,Vláknina - 22g ,Vlhkost - 9,5 % ,Vápník - 12g ,Fosfor - 10g ,Měď - 8mg/kg ,Draslík - 7g ,Methionin - 6g ,Hořčík - 1g Vitamíny Vitamin A - 20 000m.j./kg Vitamin D3 - 1 500m.j./kg Vitamin E - 100mg/kg.

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací