Roboran Chondro pro psy 400g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Roboran Chondro pro psy 400g

Speciální doplňkové krmivo pro psy s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu.

Expirace / trvanlivost do: 3.4.2025
EAN: 8595113002925

skladem (11ks), dnes odešleme

cena:

414 Kč

Přehledné parametry

Zvíře pes
Hmotnost produktu 400g

Detailní popis

Speciální doplňkové krmivo pro psy s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a omega-3 mastných kyselin. ROBORAN GEL zajišťuje ochranu pohybového aparátu u intenzivně zatížených psů, u štěňat velkých plemen nebo u starých psů s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.

Použití:
Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. V kremné dávce je nuté zajistit obsah všech živin a zvláště poměr vápníku a fosforu, který odpovídá plemeni, stáří a zatížení psa.
při léčebném použití lze po konzultaci s veterinárním lékařem dávku zdvojnásobit. Pro optimální účinek přípravku je nutné podávat ho minimálně po dobu 2 měsíců. U starých psů je třeba podávat ROBORAN GEL dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu psa.

Složení:
Zrna obilovin, jejich výrobky a vedlejší výrobky, ryba a ostaní mořští živočichové, vitamín E, C, selen,

Deklarované jakostní znaky:

Vlhkost 10,0 %
Dusíkaté látky 140 g/kg
Vláknina 5 g/kg
Tuk 15 g/kg
Popel 30 g/kg
Vitamín E 2500 mg/kg
Vitamín C 6000 mg/kg
Selen 2,5 mg/kg


Přípravek dále obsahuje směs výtažků z mořských živočichů s účinnými látkami glukosaminem, chondroitinem a omega-3 mastnými kyselinami 81 000 mg/kg

Dávkování:

Pes velký 20 g/ks/den
Pes střední 10 g/ks/den
Pes malý 5 g/ks/den


5 g/ 10 kg živé hmotnosti

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací