Vitamix PK plv 5kg | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Vitamix PK plv 5kg

Přípravek pro podporu reprodukce u chovných zvířat.

EAN: 8594005572164

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii vitamíny a minerály

Detailní popis

Vitamix® PK plv.
Přípravek pro podporu reprodukce u chovných zvířat.Doplňková krmná směs pro chovná zvířata s přírodním antioxidantem.
Složení: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Biotin, Beta karoten, Zinek, Mangan, Kobalt, Jod.
Krmný návod:
VITAMIX PK je určený chovným zvířatům. Jednotlivé vitaminy a mikroprvky jsou zastoupeny v takovém poměru, který ideálním způsobem potencuje reprodukční schopnosti zvířat. Především vysoký obsah vitaminu E a zinku má výrazný podíl na regulaci a vylučování pohlavních hormonů. Použití přípravku VITAMIX PK je při všech poruchách reprodukce, špatném zabřezávání a slabých příznacích říje. Jeho podávání je vhodné při nízké hladině pohlavních hormonů, při poruchách spermiogeneze a špatné kvalitě semene. Přípravek je vhodné aplikovat preventivně několik dní před porodem, k usnadnění a urychlení jeho průběhu a bezproblémovému spuštění mléka po porodu.
Dávkování: prasnice 10 g / ks / den (po dobu 3 – 4 týdnů), pokud nezabřezne 20 g / ks / den (další 3 týdny).Kanci při průměrném využití 10 – 15 g / ks / den, při zvýšeném využití 25 g / ks / den.Hřebci 30 g / ks / den.Klisny 25 g / ks / den, pokud nezabřezne 40 g / ks / den (další 3 týdny).Způsob aplikace: Denní dávka přípravku se nejprve důkladně promíchá s menším množstvím krmiva a poté se zamíchá do celodenní dávky. Zarovnaná polévková lžíce má hmotnost cca 10 g.Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.
Skladování: v suchu, temnu, v původním uzavřeném obalu.
Balení: 1 kg, 2 kg, 5 kg - plastové obaly.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací