Whiskas kapsa Krmivo v krémové omáčce 4x100g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Whiskas kapsa Krmivo v krémové omáčce 4x100g

Balení 4 kusů kapsiček pro kočky, 4 druhy - králičí, kuřecí, kachní a krůtí. Kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.

EAN: 4770608254995

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii kapsičky

Přehledné parametry

Věk adult
Příchuť Drůbeží, Králík, Kachní
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 100g

Detailní popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Jemné a hlavně vybrané kousky masa činí potravu přirozenější, aby si kočka užila co největší požitek z jídla. Kapsička je chuťově bohatá, šťavnatá a lákavě voňavá. Receptura poskytuje kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život. Šťavnaté maso neobsahuje žádné umělé dochucovací a konzervační látky či barviva. Krmivo obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu. Je to tak jednoduché, až je to skvělé, jelikož Každý kousek je přirozeně vařený v lahodné šťávě a tak je jeho chuť prostě neodolatelná!

Obsah 1 balení:

  • 1x kapsička s králičím masem v krémové omáčce
  • 1x kapsička s kuřecím masem a mrkví v krémové omáčce
  • 1x kapsička s kachní masem ve šťávě
  • 1x kapsička s krůtím masem ve šťávě

Složení:

  • kapsička s králičím masem: maso a výrobky živočišného původu 37 % ( 4 % králičího masa),obiloviny, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlin. původu, bílkovinné extrakty rostlin. původu, bylinky.
  • kapsička s kuřecím masem a mrkví: maso a výrobky živočišného původu 37 % ( 4 % kuřecího masa), obiloviny, zelenina (včetně 4 %mrkve),oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlin. původu, bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • kapsička s kachním masem: maso a výrobky živočišného původu 37 % ( 4 % kachního masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • kapsička s krůtím masem: maso a výrobky produkty živočišného původu 37 % ( 4 % krůtího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin.původu, minerální látky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací