Whiskas kapsa Masový výběr ve šťávě 12x100g | Pupíky CZ
Pupíky CZ

Doručení do druhého dne více o dopravě a cenách »

1x doprava zdarma? Nakupte ještě za 2 500 Kč

Whiskas kapsa Masový výběr ve šťávě 12x100g

Balení 12 kusů kapsiček pro kočky, 4 druhy (po 3 kusech) - jehněčí, telecí, hovězí a zvěřina. Kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.

EAN: 5900951269042

Tento produkt již není v prodeji

Vyberte si podobný produkt v kategorii kapsičky

Přehledné parametry

Věk adult
Příchuť Jehněčí, Hovězí, Zvěřina
Zvíře kočka
Hmotnost produktu 100g

Detailní popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Jemné a hlavně vybrané kousky masa činí potravu přirozenější, aby si kočka užila co největší požitek z jídla. Kapsička je chuťově bohatá, šťavnatá a lákavě voňavá. Receptura poskytuje kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život. Šťavnaté maso neobsahuje žádné umělé dochucovací a konzervační látky či barviva. Krmivo obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu. Je to tak jednoduché, až je to skvělé, jelikož Každý kousek je přirozeně vařený v lahodné šťávě a tak je jeho chuť prostě neodolatelná!

Obsah 1 balení:

  • 3x kapsička s jehněčím masem a mrkví
  • 3x kapsička s telecím masem a zeleným hráškem
  • 3x kapsička s hovězím masem
  • 3x kapsička zvěřinová

Složení:

  • kapsička s jehněčím masem a mrkví: maso a výrobky živočišného původu 37 % ( 4 % jehněčího masa), obiloviny, zelenina (4 %mrkve), bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • kapsička s telecím masem a zeleným hráškem: maso a výrobky produkty živočišného původu 37 % ( 4 % telecího masa), obiloviny, zelenina (4 %hrášku), bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky, bylinky.
  • kapsička s hovězím masem: maso a výrobky živočišného původu(včetně 4 % hovězího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.
  • kapsička se zvěřinou: maso a výrobky živočišného původu(včetně 4 % zvěřiny ), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací